Webinar: Tussenkomst in de kosten voor deelname aan een buitenlands initiatief
Leer meer over hoe je financiële steun kan aanvragen voor je buitenlandse dansreis.
Algemene informatie
Wanneer
12 november 2026, 12:30 tot 13:30
Waar
Online
Prijs
gratis
Droom je ervan om in 2027 een dansworkshop in het buitenland volgen? Een internationale wedstrijd mee te maken? Of met je dansgroep op een buitenlands festival te staan? De Vlaamse overheid biedt subsidies voor amateurkunstenaars en –groepen die deelnemen aan een buitenlands initiatief.
In dit webinar maken we je wegwijs in de subsidelijn ‘Tussenkomst in de kosten voor deelname aan een buitenlands initiatief’:
- Welke initiatieven komen in aanmerking?
- Hoeveel financiële steun kan je krijgen?
- Hoe dien je een aanvraag in?
- Hoe werk je je aanvraag inhoudelijk en financieel uit?
- We geven je enkele praktische tips om je dossier te schrijven.
Voor wie?
Dit webinar richt zich op organisaties, docenten en makers die zich op amateurdansers richten.
- Plan je om in de eerste jaarhelft van 2027 (januari - juni) een aanvraag voor ‘Tussenkomst in de kosten voor deelname aan een buitenlands initiatief’ in te dienen, volg dan zeker dit webinar!
- Plan je om in de tweede jaarhelft van 2027 (juli – december) een aanvraag in te dienen, dan kan je ook nog het webinar op donderdag 13 mei 2027 volgen.
Door wie?
Deze webinar wordt gegeven door Inez Adriaensen, info- en adviesmedewerker bij Danspunt.
Praktisch
Wanneer?
Donderdag 12 november 2026 van 12u30 tot 13u30
Waar?
Online infosessie via Zoom
Taal?
Nederlands
Prijs?
Gratis. Schrijf je in en ontvang de link de dag voor de infosessie
Toegankelijkheid
Heb je vragen over de toegankelijkheid van de webinar? Of voel je je geremd om je in te schrijven omdat je specifieke noden hebt die niet alle organisaties kunnen voorzien? Neem gerust contact met ons op, in de mate van het mogelijke zoeken we een oplossing.