Hoofdmenu

Wie is wie?

 

MEDEWERKERS

 

Vita Maria Cafaro, administratie

Maria doet de ledenadministratie en volgt de inschrijvingen voor de Danspuntactiviteiten op. Ze staat eveneens in voor het opvolgen van de verzekeringsdossiers.
 
maria@danspunt.be, T. 09 269 45 36
 
 

Dirk D'hoe, publieksgerichte activiteiten

Dirk coördineert de publieksgerichte activiteiten van Danspunt zoals festivals, optredens, toonmomenten en dansdagen. Hij begeleidt ook de groepen bij het organiseren van hun publieks- en ledengerichte activiteiten en onderhoudt de contacten met andere organisatoren.

dirk@danspunt.be, T. 09 269 45 33

 

Elien Lefevere, communicatie

Elien staat in voor de interne en externe communicatie (het Dans.Magazine, de website, de nieuwsbrieven,...).

elien@danspunt.be, T. 09 269 45 32

 

Lut Firlefyn, administratie

Lut assisteert de directie bij de algemene administratie. Daarnaast biedt ze ondersteuning bij de communicatie en promotie.

lut@danspunt.be, T. 09 269 45 30

 

 

Iris Raspoet, directeur

 

 

 

iris@danspunt.be, T. 09 269 45 35

 

 

Koen Victoor, beleid

          koen@danspunt.be, T. 09 269 45 39

 

Ruth Dupré, medewerker zakelijke info en advies

ruth@danspunt.be, T. 09 269 45 30

 

 

 

 

 

 
 

RAAD VAN BESTUUR

Leden (11): Pol Coussement (Voorzitter), Hilde Quix (Ondervoorzitter), Wim Lamens (Penningmeester), Maarten Van Winckel (Secretaris), Elza Bogaerts, Nicole De Moor, Eddie Guldolf, Koen Lukasczyk, Stephan Marchant, Rudy Putteman en Vjera Somers

 

ALGEMENE VERGADERING

Leden (27):  Elza Bogaerts, Herman Buyl, Pol Coussement, Patrick De Coninck, Nicole De Moor, Armand De Winter, Abdelmalek El Houari, Eddie Guldolf, Jeff Koyen, Wim Lamens, Winnie Loockx, Koen Lukasczyk, Stephan Marchant, Jan Mussche, Guy Pauwels, Rudy Putteman, Hilde Quix, Lara Rogiers, Marlies Seynaeve, Vjera Somers, Etienne Toussaint, Koen Van den Abbeele, Gudrun Van Eynde, Tina Van Roy, Maarten Van Winckel, Piet Walravens en Steven Willems

 

 

Danspunt vzw • Abrahamstraat 13, 9000 Gent • T. 09 269 45 30 • info@danspunt.be  (!NIEUW REKENINGNUMMER! IBAN: BE54 8939 4406 5497 • BIC: VDSPBE91)