Hoofdmenu

Dance.Vibes

Festival moderne dans

Dance.Vibes wordt ieder voorjaar (februari/maart) georganiseerd in samenwerking met S-Pression (Eeklo, www.s-pression.be) en staat open voor jazz, funky jazz, lyrische jazz en andere gelijkaardige genres.

Hieronder vind je een overzicht van de deelnemers en winnaars van de voorbije edities.

De volgende editie van Dance.Vibes vindt plaats in voorjaar 2017 in CC De Herbakker in Eeklo. Meer informatie volgt.

Wil je ondertussen meer podium en/of productie-ervaring opdoen, een voorstelling uittesten of gewoon te laten zien wat je groep te bieden heeft? Doe mee aan Dance.Unlimited!

 

2016

13 februari 2016, Cultuurcentrum De Herbakker, Eeklo

 

 

JesCom (DanceAction, Leuven) met 'The Grey Zone' - choreografie Jesse Grossen

Andere finalisten

Dansstudio Jazz & Joy (Zwijndrecht) met ‘The unbearable Madness of Freedom’ - choreografie: Vicky Vergauwen i.s.m. Inske Vergauwen
Dansschool ENcore (Kapellen) met ‘Army of Lies’ - choreografie: Elke Vandeneede
EDC Modern Company (Elevation DanceCademy, Oostende) met ‘Amy’' - choreografie: Gwen Hamerlijnck
Compagnie J (Danshuis De Ingang, Gent) met ‘Off-balance’ - choreografie: Gwen Hamerlijnck
Cie Ph/f/ase (Gestellae Ballet, Gistel) met ‘Amanto’ - choreografie: Saskia Goetghebeur & Agnetha Deman
Dance School Level Up (Hasselt) met ‘When society pulls you back, what would you do?’ - choreografie: Els Geysen, Jonas Dubin, Sofie Degeling & Bob Fanton
S-Pression Meetjesland (Eeklo) met ‘The Show Must Go On’ - choreografie: Sara Mussche

De jury

Hilde Quix (voorzitter), Peter Kongs, Guy Pauwels, Truus Cavens en Valérie Masquilier

 

 

2015

21 februari 2015, Cultuurcentrum De Herbakker, Eeklo

 

 

Ballerino (Lembeek) met 'Utopia' - choreografie Magali Berael & Aline Wilmet

Andere finalisten

Dansschool ENcore (Kapellen) met ‘Healing’ - choreografie: Elke Vandeneede
Dansschool Balanze (O.-L.-V.-Waver) met ‘Breathe and go on’ - choreografie: Lieze Masy
Dance Crew Level Up (Hasselt) met ‘Don’t Give Up' - choreografie: Anneke Ghysens & Els Geysen
Dansstudio Indigo (Roeselare) met ‘Unity Concepts’ - choreografie: Justin Yep
SaKo Compagnie (Gent) met ‘The Fine Line’ - choreografie: Lizzy De Lobel
JesCom (DanceAction, Leuven) met ‘Walls’ - choreografie: Jesse Grossen
Danscompagnie Modaté (Leuven) met ‘Innovate’ - choreografie: Sanne Dillen

De jury

Anouchka Balsing (voorzitster), Peter Kongs, Sara Mussche, Christophe Degelin & Michel Froget

 

2014

22 februari 2014, Cultuurcentrum De Herbakker, Eeklo

 

 

Danscentrum Pirouette (Alsemberg) met 'Dance is art...' - choreografie Lise Alexander

Eervolle vermelding voor creativiteit

Dansschool S-pression (Meetjesland) met 'Do you remember?' - choreografie Sara Mussche

Andere finalisten

Choreoteam Dans- & Turnclub Immer Vooruit (Gent) met 'Garde-Robe' - choreografie Sarah Stroobants
Dansgroep Hilde Goyens (Leuven) met 'The moment I said it' - choreografie Hilde Goyens
JesCom (DanceAction, Leuven) met 'Phoenix' - choreografie Jesse Grossen
EDC Modern Cie (Elevation DanceCademy, Oostende) met 'Love Child' - choreografie Gwen Hamerlijnck & Eefje Devulder
Danscompagnie Modaté (Leuven) met 'Broken' - choreografie Sanne Dillen
SaKo Compagnie (Gent) met 'Headlock' - choreografie Lizzy De Lobel

De jury

Claire Paniez (voorzitster), Christophe Degelin, Marjorie Keymis, Peter Kongs en Sylvie Van Hulle

 

2013

2 maart 2013, Cultuurcentrum De Herbakker, Eeklo

 

 

Het DansAteljee (Kontich) met 'In Omloop' - choreografie Leen Bridts

Andere finalisten

Cie Ph/f/ase (Gistel) met 'Meisjes' - choreografie Saskia Goetghebeur & Agnetha Deman
Yetsirah (Brussel) met 'Do you love me? / Clown' - choreografie Jeremy Lepine
Deadline Dance (Overijse) met 'For you, me, us, ...' - choreografie Ilse Vanderlinde
Showteam Balletschool Ann-Sophie Deweer (Eeklo) met 'A breath of air' - choreografie Lizzy De Lobel
Dansschool S-pression (Meetjesland) met 'Romeo + Juliet 2013' - choreografie Sara Mussche
Compagnie Aira (Heverlee) met 'My sister' - choreografie Aike Raes
Dance Crew Level Up (Hasselt) met 'I'm lost' - choreografie Hettie Leroy

De jury

Katleen Rens (juryvoorzitter), Claire Paniez, Peter Kongs,
Jennifer Regidor en Michel Froget

 

2012

3 maart 2012, Cultuurcentrum De Herbakker, Eeklo

 

 

DanceAction (Leuven) met '(No) Light' - choreografie Jesse Grossen
Danshuis De Ingang (Gent) met 'Civilization?' - choreografie Gwen Hamerlijnck

Andere finalisten

Sy Dansstudio (Maldegem) met '1,2,3...' - choreografie Sylvie Van Hulle, Sien Trenson & Justine Van Hoegaerden
Het DansAteljee (Kontich) met 'Love Heels' - choreografie Leen Bridts & Matthias Cornelis
Dance@cademy (Onze-Lieve-Vrouw-Waver) met 'She' - choreografie Kathy Nagels
Showteam Balletschool Ann-Sophie Deweer (Eeklo) met 'Super(hu)man' - choreografie Lizzy De Lobel
Deadline Dance (Overijse) met 'Case of the ex' - choreografie Ilse Vanderlinden
Gestellae Ballet (Gistel) met 'Passion for Dance' - choreografie Brenda Beauprez, Agnetha Deman & Davy Dereepere

De jury

Katleen Rens (vz), Peter Kongs, Reena De Wit, Claire Paniez en Guy Pauwels

 

2011

26 februari 2011, Cultuurcentrum De Herbakker, Eeklo

 

 

Dansgroep Hilde Goyens (Leuven) met 'Smoke' - choreografie Hilde Goyens
K-creation (Sint-Genesius-Rode) met 'Steps have a meaning' - choreografie Yves Ruth, Stéphanie Evenepoel & Sylvie Planche

Andere finalisten

Showteam Balletschool Ann-Sophie Deweer (Eeklo) met 'Cosmic Love' – choreografie Lizzy De Lobel
Yetsirah Company (Brussel)
 met 'God of Mercy' – choreografie Jeremy Lepine & Joana Kabongo
Level Up Dance Crew (Hasselt)
met 'Neglected' – choreografie Romina Ambrico & Els Geysen
Dansstudio Swing (Wilrijk) met 'Born' – choreografie Lindsi Benoit
DancEnergy Company (Wommelgem) met 'Angel' – choreografie Leen De Clerck

De jury

Hilde Quix (vz), Peter Kongs, Katleen Rens, Claire Paniez en Guy Pauwels

 

2010

28 februari 2010, Cultuurcentrum De Herbakker, Eeklo

 

 

DanceAction (Leuven) met 'Something about love' - choreografie Jesse Grossen

Andere finalisten

Gestellae Ballet (Gistel) met 'Potpourrie' – choreografie Brenda Beauprez
Het Dansateljee: Jazz Unlimited (Kontich) met 'Course of Nature' – choreografie Leen Bridts
Selectie Ritmica (Belsele) met 'Lost Love' – choreografie Micha Van Roeyen
Dansschool S-pression (Eeklo) met 'Confession of a shopaholic' – choreografie Sara Mussche
Compagnie Aira (Leuven) met 'Woman' – choreografie Aike Raes, Jullie Baillieu & Sarah Coene
Danstheater Estrada (Zoersel) met 'Fitting in' – choreografie Bram De Beul

De jury

Hilde Quix (vz), Peter Kongs, Katleen Rens, Truus Cavens en Inge Peersman

 

2009

1 maart 2009, Cultuurcentrum De Herbakker, Eeklo

 

 

DancEnergy / Synergie Dance Company (Wommelgem) met 'Troy' - choreografie Leen De Clerck
Dansstudio Arlekino vzw (Antwerpen) met 'Karavaan' - choreografie Cathy Baelemans

Andere finalisten

Indigo, Swing Jazz dance (Wilrijk) met 'Midsummernights Dream' – choreografie Katrien Van Ransbeeck
Impuls vzw (Mechelen) met 'Project 5' – choreografie Kristel Ceuppens
Dansgroep Mattliss ‘Get Out’ (Ledegem) met 'Dance Fusion' – choreografie Natasha Nuyttens
Showteam Balletschool Ann-Sophie Deweer (Eeklo) met 'Magnetic Electric' – choreografie Lizzy De Lobel
Cosmo Dance A'dicts (Hasselt) met 'Break a Heel' – choreografie Romina Ambrico
Dancelot (Brugge) met 'Fallen from above' – choreografie Ellen Braet en Charlotte Vander Zande

De jury

Hilde Quix (vz), Claire Paniez, Katleen Rens, Stella Devolder en Peter Kongs

 

2008

13 april 2008, Cultuurcentrum De Herbakker, Eeklo

 

 

Deadline Dance (Hoeilaart) met 'Shake-D-Licious' - choreografie Ilse Vanderlinden
Villa Dansa (Herent) met 'The power of the flower' - choreografie Tine Van Maelsaeke
OR-C (Gent) met ‘Zand’ - choreografie Chantal Tyncke
S-pression (Eeklo) met 'We're all heroes again' - choreografie Sara Mussche

Andere finalisten

Dansgroep Chara (Schoten) met 'The Beginning' – choreografie Lieve Mertens & 'Storm' (uit 2-Gether) – choreografie Jelena Surovaja
Conservatoriumballet (Mechelen) met 'Hot Stuff' & 'Heaven' – choreografie Valérie Masquilier
Dance Company Cosmo (Hasselt) met 'Sleep over' – choreografie Romina Ambrico
Het DansAteljee: Jazz Unlimited (Kontich) met 'Zand in je ogen' – choreografie Leen Bridts
Pro Danza (Poperinge) met 'Growing Up' – choreografie Ilse Devos

De jury

Hilde Quix (vz), Claire Paniez, Katleen Rens, Stella Devolder en Peter Kongs

Danspunt vzw • Abrahamstraat 13, 9000 Gent • T. 09 269 45 30 • info@danspunt.be  (!NIEUW REKENINGNUMMER! IBAN: BE54 8939 4406 5497 • BIC: VDSPBE91)

new
website
in 2018

dans
danser
danst

Danspunt is de sparringpartner van al wie gebeten is door dans. De sidekick van dansers, makers en docenten. De linker- en rechterhand van scholen, gezelschappen en dansfans pur sang. Voorbij alle stijlen ondersteunen wij aanstormend talent, creëren wij kansen en zetten wij dans op de kaart – in Vlaanderen, Brussel en ver daarbuiten. Zoek je een podium, vorming, advies? Wil je dans kennen, kijken, voelen? Danspunt maakt de vloer vrij voor inspirerende ontmoetingen en artistieke expressie. Kom langs en dans danser danst.

×