Hoofdmenu

Dance.Kicks

Festival urban dance

Dance.Kicks wordt ieder najaar (oktober/november/december) gerorganiseerd.

Hieronder vind je een overzicht van de deelnemers en winnaars van de voorbije edities.

De volgende editie van Dance.Kicks vindt plaats op zondag 23 oktober 2016 in Zinnema, Anderlecht in het kader van het On The Roof Dansfestival-weekend. Meer informatie over het reglement, toelatingsvoorwaarden, ... vind je hier.

 

Wil je ondertussen meer podium en/of productie-ervaring opdoen, een voorstelling uittesten of gewoon te laten zien wat je groep te bieden heeft? Doe mee aan Dance.Unlimited!

 

2015

31 oktober 2015, CC Het Gildhof, Tielt


 

Urban Dance Floor (Geel) met ''beLONGING' - choreografie: Hendrik Leenders

Andere finalisten

Folle et Fou (Meulebeke) met ‘Paard van Troje’ - choreografie: Elynn Vandamme
T.A.C. (The Adjustment Crew) (Gent) met ‘The Adjustment House’
 - choreografie: Bruno De Rouck & Daphne Wyssocq
Az-Art (Gent) met ‘Ps: I Love You’ 
- choreografie: Azzedine Benzaza
Dance School Level Up (Hasselt) met ‘Headphones’
 - choreografie: Romina Ambrico
Het DansAteljee (Kontich) met ‘Little Soldiers’ 
- choreografie: Matthias Cornelis
Dansschool S-pression Meetjesland (Eeklo) met ‘She’
 - choreografie: Sara Mussche
 

De jury

Steeve Austin (voorzitter), Jeroen Lissens, Karen Claerhout, 
Kamilla Vilhelmsen & Mamadou Tandia

 

 

2014

9 november 2014, CC Het Gildhof, Tielt


 

J+ dance crew (Brugge) met ''Thorn' - choreografie: Jocelyn Joosten

Eervolle vermelding voor originaliteit en artisticiteit

ID-Crew van Dansatelier Impuls (Geel) met ‘@work’
 - choreografie: Jolanda Luijten

Andere finalisten

Dansschool & Showteam Dance@cademy (O.-L.-V.-Waver) met ‘Pendamonium’ - choreografie: Sebastian Bruce, Maurice & Jens Van Noten
Urbance van Fit & Jong (Heusden-Zolder) met ‘Music makes us lose control’
 - choreografie: Dorien Put
DanceAction (Leuven) met ‘Inner Power’ 
- choreografie: Gerrit Deschuyteneer, Wampa & Danko
K-Creation (Sint-Genesius-Rode) met ‘Human after all’
 - choreografie: Yves Ruth & Kim Vanhaelen
Mad Hatters Dance Company (Mol) met ‘Too cool for school’ 
- choreografie: Cleo Vanlommel
Dansschool S-pression Meetjesland (Eeklo) met ‘BULLSHIT’
 - choreografie: Sara Mussche
 

De jury

Patrick De Coninck (voorzitter), Steeve Austin, Karen Claerhout & Youssef El Kaouakibi

 

2013

17 november 2013, CC Het Gildhof, Tielt


 

Urban Dance Floor (Geel) met ''Hic iacet...' - choreografie: Hendrik Leenders

Andere finalisten

Folle et Fou (Meulebeke) met 'Ninja's in opleiding' - choreografie: Bruno De Rouck
Mad Hatters Dance (Mol) met 'Make love, not war' - choreografie: Cleo Vanlommel
Diffi-Culture (Bierbeek) met 'Different' - choreografie: Gaiane & Cynthia
Aira Royalty (Danscentrum Aike Raes, Leuven) met 'Back to the start' - choreografie: Steeve Austin
Younteez (The Dance Factory, Gent) met 'All bodies one soul' - choreografie: Manon Beernaert & Jelle Thorrez
ID-Crew (Dansatelier Impuls, Geel) met 'Brainstorm' - choreografie: Jolanda Luijten
 

De jury

Patrick De Coninck (voorzitter), Mike Alvarez, Karen Claerhout, St’f Ferrest en Shorty

 

2012

17 november 2012, Het Entrepot, Brugge


 

Het Dansateljee (Kontich) met 'Same As It Never Was' – choreografie: Matthias Cornelis

Andere finalisten

Art-Core (Sint-Truiden) met 'Quest' - choreografie: Johnatan Maquestiau
Az-art (Gent) met 'Back in the days' - choreografie: Azzedine Benzaza
ID-Crew (Impuls Dance Crew) (Geel) met 'Metamorfose' - choreografie: Jolanda Luijten
Dance School Level Up (Hasselt) met 'Imagination' - choreografie: Romina Ambrico en Bob Fanton
DanceAction (Leuven) met 'Dirty Little' - choreografie: Jesse Grossen en Gerrit Deschuyteneer

De jury

Patrick De Coninck (voorzitter), Jennifer Regidor, Karen Claerhout, St’f Ferrest en Frederic Logist

 

2011

5 november 2011, Het Entrepot, Brugge

 

 

S-pression Meetjesland (Eeklo) met ‘The Ultimate Dragon’ - choreografie Sara Mussche en Robin Brys

Andere finalisten

Urban Dance Floor (Geel) met 'No Strings Attached' – choreografie: An Kauwenberghs en Kris Loix
Dance Crew Level Up (Hasselt) met 'One Way Ticket' – choreografie: Romina Ambrico
X-Plosions Dynamite (Overijse) met 'Dynamite’s kick-off' – choreografie: Stefanie Laurou en Ilse Willebrords
Funky Fresh (Sleidinge) met 'The Secret' – choreografie: Bruno De Rouck
X-plosion (Berchem) met 'Doubt' – choreografie: Kristin Naegels
DancEnergy Crew (Wommelgem) met 'Diversity' - choreografie: Leen De Clerck en Tinneke Cootmans
OD-OverDance (Hove) met 'Perron-geluk' - choreografie: Katrien Van de Mosselaer

De jury

Jennifer Regidor (voorzitter), Sihame El Kaouakibi, Yannick D’Haeze aka Shorty, Karen Claerhout en Lefty Logist

 

2010

13 november 2010, Het Entrepot, Brugge

 

 

Az-Art (Gent) met ‘Bad day’ - choreografie Azzedine Benzaza
No8! (No Aid) (Zonnebeke) met 'AllONE' - choreografie St'f

Andere finalisten

Level Up Dance Crew (Hasselt) met 'Going to another level' – choreografie Romina Ambrico en hulpchoreografe Sara Vannut
Dansschool S-pression (Eeklo) met 'Multiply' – choreografie Sara Mussche & Celine Boelens
Hypnosis Dance Company (Roeselare) met 'Insanity' – choreografie Steve Burggraeve, Jean-Philippe Van Laethem, Saar Werbrouck, Silke Breyne, Nando Demarcke en Jelle Meeuws
Urban.Art - Danscentrum Danza (Houthalen) met 'Bubble' – choreografie Karen Stassen
Urban Dance Floor (Geel) met 'Gaga' – choreografie An Kauwenberghs

De jury

Patrick De Coninck (voorzitter), Vera Bude, Jennifer Regidor, Karen Claerhout en Lefty Logist

 

2009

21 november 2009, Villa Basta, Houthalen

 

 

Aira Dance (Leuven) met ‘Animus Triban’ - choreografie Steeve Austin

Andere finalisten

Dance O'Mania (Sint Pieters Leeuw) met 'Escape' – choreografie Kristel Bijns
ESD HipHop (Grobbendonk) met 'L.O.V.E.' – choreografie Ilse Verbruggen
Dansstudio Andiamo (Edegem) met 'Boy meets girl meets boy' – choreografie Kelly Verbruggen
Urban Dance Floor (Geel) met 'Horrormovies… thrillers' – choreografie An Kauwenberghs
AP-art (Leopoldsburg) met 'Art-official Intelligence' – choreografie Johnatan Maquestiau
Dansstudio Chantal Tyncke (Destelbergen) met 'Drop the Doll' – choreografie Marieke Danneels

De jury

Patrick De Coninck (voorzitter), Vera Bude, Jennifer Regidor en Steve Burggraeve

 

2008

22 november 2008, Villa Basta, Houthalen

 

 

Most Wanted (Diepenbeek) met ‘Dolls’ - choreografie Noortje Grauls
Dance Company Cosmo A'dicts (Hasselt) met ‘Celebrity Crash’ - choreografie Romina Ambrico

Andere finalisten

New Generation (Zonhoven) met ‘New G’  - choreografie Karolien Geebelen
Urban dance Floor (Geel) met ‘The Diary of Anne Frank’ - choreografie An Kauwenberghs
X-plosion (Berchem) met ‘The Demons’ - choreografie Kristin Naegels
S-pression (Eeklo) met ‘The S-pression Kick’ - choreografie Sara Mussche
Dance o’Mania (Sint Pieters Leeuw) met ‘Loose Control’ - choreografie Kristel Bijns

De jury

Patrick De Coninck (voorzitter), Michel Froget, Jennifer Regidor, Steve Burggraeve en Aline Salvé

 

2007

24 november 2007, Villa Basta, Houthalen

 

 

K-CRE@TION Dance (Sint-Genesius-Rode) met ‘Dance Vari@tionz’ - choreografie Yves Mukadi
Rhythm Naturals (Antwerpen) met ‘Samedition’ - choreografie Samir Bakhat

Andere finalisten

Dansschool S-pression (Eeklo) met ‘S-Pression Meets Dance.Kicks’ - choreografie Sara Mussche
COSMO Dance Company (Hasselt) met ‘Ardor’ - choreografie Romina Ambrico
X-plosion (Berchem) met ‘Fun with X-plosion’ - choreografie Kristin Naegels
Danza (Houthalen-Oost) met ‘Our Story’ - choreografie Karen Stassen

De jury

Patrick De Coninck (voorzitter), Jennifer Regidor, Inge Joosen, St’f Ferrest en Michel Froget

 

2006

2 december 2006, Villa Basta, Houthalen

 

 

Most Wanted (Diepenbeek)
Aira Dance (Heverlee)
Dance@Kamm (Beersel)

Andere finalisten

Cosmo Dance Company (Hasselt)
West-Gang (Mechelen)
Hypnosis (Zwevezele)
Maxi Showteam (Sleidinge)

De jury

Patrick De Coninck, Mike Alvarez, Raphaël Galante, Inge Joosen en Jennifer Regidor

 

2005

22 oktober 2005, Villa Basta, Houthalen-Helchteren

 

 

Soul System met choreografie Steeve Austin

Eervolle vermelding

Aira Dance met choreografie An De Wachter
Groove It met choreografie Bianca Bussels
B-ware

Andere finalisten

4 Shizzle!
DanceAction met choreografie Catherine Devadder & Jesse Grossen
JAM Showteam met choreografie Cindy Step & Annick Delvoye
Stand Up met choreografie Annemie Schuurmans
Step By Step met choreografie Natasja Gorter
Villa Dansa met choreografie Tine Van Maelsaeke

De jury

Mike Alvarez, Dominique Cardito, Barbara Craenen, St’f Ferrest, Eddy Guldolf

 

 

Danspunt vzw • Abrahamstraat 13, 9000 Gent • T. 09 269 45 30 • info@danspunt.be  (!NIEUW REKENINGNUMMER! IBAN: BE54 8939 4406 5497 • BIC: VDSPBE91)

new
website
in 2018

dans
danser
danst

Danspunt is de sparringpartner van al wie gebeten is door dans. De sidekick van dansers, makers en docenten. De linker- en rechterhand van scholen, gezelschappen en dansfans pur sang. Voorbij alle stijlen ondersteunen wij aanstormend talent, creëren wij kansen en zetten wij dans op de kaart – in Vlaanderen, Brussel en ver daarbuiten. Zoek je een podium, vorming, advies? Wil je dans kennen, kijken, voelen? Danspunt maakt de vloer vrij voor inspirerende ontmoetingen en artistieke expressie. Kom langs en dans danser danst.

×